PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA 4 LUTEGO 2024 R.

Dobiega końca kolęda w naszych rodzinach, dziękujemy za obecność, życzliwe przyjęcie i złożone ofiary. Ufamy, że wspólna modlitwa w domach umocni wiarę i pozwoli w zgodzie i wzajemnym wspomaganiu pełniej żyć po chrześcijańsku, niosąc sobie i innym nadzieję. W poniedziałek od godz. 16.00 nawiedzimy mieszkańców w blokach przy ul. Sendlerowej i Karskiego; zaś we wtorek od godz. 16.00 udamy się z kolędą dodatkową do tych, którzy zgłoszą przyjęcie kapłana z modlitwą i błogosławieństwem.
Zachęcamy do wzięcia pod uwagę przekazania 1,5% podatku na Fundację Caritas Diecezji Łowickiej; wystarczy wpisać nr KRS: 0000252350; szczegóły na ulotkach przy wyjściu głównym i kaplicy Matki Bożej.   Dziękujemy za zrozumienie i dobrą wolę.
W przyszłą niedzielę 11 lutego przeżywamy Światowy Dzień Chorych we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes.
Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Grzegorz Baron, Janusz Wojtczak. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.