SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA 11 LUTEGO 2024 R.

W środę popielcową rozpoczynamy święte dni wielkiego postu; zapraszamy na Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 18.00 i 19.00.
Od poniedziałku 19 lutego rozpoczynamy o godz. 19.00 kurs przedmałżeński; chętnych zapraszamy na spotkania do domu parafialnego.
Nasze wielkopostne przygotowanie wiąże się z sakramentem pokuty i Eucharystii, modlitwą, postem i uczynkami miłosierdzia. Zachęcamy do systematycznego korzystania z sakramentów. 
Zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek o godz. 17.15 oraz na Gorzkie Żale  w każdą niedzielę o godz. 17.15. Gorzkie Żale połączone są z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną wewnątrz kościoła. Zachęcamy do łączenia udziału w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalów z udziałem we Mszy Świętej; to Eucharystia jest celem i szczytem życia chrześcijańskiego.
W środę popielcową na apel Przewodniczącego KEP w naszej Ojczyźnie będzie zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie. Dziękujemy za życzliwe wsparcie.
Za dwa tygodnie, w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.45 spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”.  
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Szymon Ciski i Sabina Wenerska; módlmy się dla nich i naszych zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.