V BIEDZIELA WIEKOPOSTNA 21 MARCA 2021 R.

Rozpoczęliśmy nasze rekolekcje wielkopostne; polecajmy Bożej łasce Księdza Rekolekcjonistę; módlmy się za siebie wzajemnie, abyśmy przygotowali nasze serca i umysły na dar Zmartwychwstania Pana.
Chorych w domach odwiedzimy w poniedziałek 29 marca prosimy o zgłoszenia w kancelarii i zakrystii.
Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17.15 oraz na Gorzkie Żale  w niedzielę o godz. 17.15. Gorzkie Żale połączone są z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną wewnątrz kościoła. Zachęcamy do łączenia udziału w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalów z udziałem we Mszy Świętej; to Eucharystia jest celem i szczytem życia chrześcijańskiego.
W Niedzielę Palmową słuchamy Męki Pańskiej i uczestniczymy w obrzędzie błogosławieństwa palm; zachęcamy do przygotowania i przyniesienia palm.
Dzisiaj możemy wesprzeć ofiarami do puszek dzieło Hospicjum Kutnowskiego; dziękujemy za życzliwość.
We czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego; dziękujmy Bogu za dar życia naszego i naszych bliźnich.
Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Grzegorz Wójcik, Barbara Sobczak Pawlak, Zdzisław Klimczak, Marian Lenc. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.