XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17 WRZEŚNIA 2023 R.

Dzisiaj polecany sprawy naszej Ojczyzny w rocznicę napaści Rosji sowieckiej na Polskę w 1939 roku; modląc się o jej bezpieczeństwo oraz rozwój duchowy i materialny.
Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie organizacyjne dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w Sali gimnastycznej.
Po Mszy św. o godz. 12. 45 spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
Pielgrzymka KŻR do Domaniewic w dniu 7 października; kolejna pielgrzymka KŻR do Markowej – miejsca życia i beatyfikacji Józefa i Wiktorii Ulmów oraz ich dzieci w dniu 21 października; zapraszamy; zapisy w kancelarii i w zakrystii.
Przymierze Rodzin zaprasza 19 września we wtorek na spotkanie o godz. 16.30.
Od jutra w naszej parafii rozpoczyna się kurs przedmałżeński; zapraszamy w poniedziałki  na spotkania do domu parafialnego na godz. 19.00.
Od jutra będziemy przyjmować intencje na Msze św. na przyszły rok. Można zamawiać także Msze św. jeszcze na rok obecny; zachęcamy do modlitwy za zmarłych i Mszy św. gregoriańskich. Warto również powierzać ważne wydarzenia naszego życia; dziękując za jubileusze życia i małżeństwa, polecając trudne sprawy, choćby nawrócenia bliskich, czy modlitwę o zgodę w rodzinie; warto także, aby rodzice i dziadkowie modlili się o dobry wybór drogi życiowej dla swoich dzieci i wnuków.
Za tydzień taca na cele inwestycyjne, z góry dziękujemy za życzliwość.
Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników katolickich: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Zachęcamy także do nabywania kalendarzy diecezjalnych na 2024 r. w cenie 7 zł.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Wiesława Kożuch, Eugeniusz Kuzaj. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o radość nieba. Wieczny odpoczynek…
Dobrej niedzieli.  Szczęść Boże.