XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 22 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne; za tydzień taca na misje.
Trwamy na modlitwie różańcowej. Do czwartku trwa konkurs na przedstawienie wizerunku Matki Bożej, zaś do piątku konkurs uczestnictwa; w poniedziałek 30 października dzieci uczestniczące systematycznie w modlitwie różańcowej oraz w konkursie otrzymają nagrody.
31 października (we wtorek), w naszym kościele będzie Noc Świętych; okazja do uwielbienia Boga za dar świętych; zapraszamy do przybycia dzieci, młodzież i dorosłych na Mszę św. na godz. 18.30, później odkrywanie świadectwa o świętych; szczególnie Błogosławionych z rodziny Ulmów.
W kolejną środę Uroczystość Wszystkich Świętych; Msze  św.
w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Na naszym cmentarzu Msze św. będą o godz. 11.30 i 16.00. Po Mszy św. o godz. 11.30 procesja z modlitwą wypominkową; zachęcamy do włączenia się w tę wspólną modlitwę. Na cmentarzu na Kuczkowie Msza św. o godz. 11.00. Przyjmujemy wypominki na cmentarzu, ale także w zakrystii i w kancelarii.
W Dzień Zaduszny Msze Święte na cmentarzu o godz. 11.30
i 16.00. Przez osiem dni od 1 listopada możemy zyskiwać odpust zupełny, nawiedzając cmentarz, albo kościół; odmawiając modlitwę według intencji Ojca Świętego, trwając w stanie łaski uświęcającej.
W przyszłą niedzielę w Parafii św. Jana Chrzciciela „Wieczór chwały” o godz. 18.00. Organizatorzy zapraszają.
Zachęcamy do nabywania prasy Katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
W ostatnim czasie odeszła do Pana: śp. Jadwiga Miszalska. Prośmy dla niej i naszych zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Dobrej niedzieli.  Szczęść Boże.